Usługi IT. Systemy wpierające procesy biznesowe i e-handel.

segregatory archiwum Firma Mtechnology zajmuje się obsługą informatyczną firm. Przede wszystkim tworzymy dedykowane, WEB'owe rozwiązania mające na celu wsparcie procesów biznesowych. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie IT.

Usługa IT związana z programowaniem aplikacji biznesowych wymaga ścisłej współpracy z odbiorcą oprogramowania. Naszym celem jest to, aby aplikacja otrzymana przez zamawiającego posiadała jedynie funkcje, które są potrzebne klientowi. Dzięki temu ich obsługa jest intuicyjna, a za razem spełnia oczekiwania użytkowników.

Usługi informatyczne - Mtechnology.

Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem dedykowanego oprogramowania w środowisku WEB dla firm. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych z zakresu zarządzania przepływem zadań, produkcji, magazynu jak i maintenance. Tworzymy dedykowane rozwiązania ERP. Integrujemy je z istniejącymi systemami. Tworzymy systemy na potrzeby zbierania, przetwarzania i wizualizacji danych.

Zajmujemy się również usługami z zakresu zarządzania serwerami, bezpiecznego przetwarzania informacji i ich backupów czyli bezpiecznych kopii danych.

W naszej ofercie znajduje się opcja wsparcia technicznego / help desk, jak również consulting IT. Doradzamy naszym klientom w doborze optymalnych rozwiązań spełniających ich oczekiwania.

Wspieramy również rozwiązania z zakresu monitoringu (telewizji przemysłowej CCTV ang. closed-circuit television) w skład którego wchodzi jego montaż serwis i utrzymanie. Istnieje również możliwość rozbudowy takiej infrastruktury. Przy okazji CCTV firmy mogą również liczyć na nasze wsparcie w zakresie kompleksowych rozwiązań z zakresu projektu, wykonania i utrzymania sieci lokalnej LAN / WAN.

W naszej ofercie znajduje się również pozycjonowanie SEO stron internetowych, ich rozbudowa i optymalizacja. Do Państwa dyspozycji jest system MtechCMS, czyli zaplecze do tworzenia dynamicznych stron internetowych, jak również MtechSzop czyli platforma na bazie rozbudowanego CMS'a z opcją e-commerce do tworzenia sklepów internetowych.

Optymalizacja i pozycjonowanie

optymalizacja stron SEO dla wyszukiwarek

Programowanie aplikacji biznesowych

klawiatura assus

Outsourcing IT

delegowanie zadań