Firma IT Mtechnology. Rozwiązania dla biznesu.

Wspieramy procesy biznesowe

Firma Mtechnology działa w branży IT od 2010 roku. Specjalizujemy się w analizie procesów biznesowych i wytwarzaniu dedykowanego oprogramowania mającego na celu ich optymalizację.

Image - Mtechnology siedziba KampinosZałożona w 2010 roku firma ma swoją siedzibę w spokojnej miejscowości Kampinos w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Znajduje się na terenie powiatu warszawskiego zachodniego ok 30 km od Warszawy. Nieopodal znajduje się strefa przemysłowa w miejscowości Błonie / Błonie Pass. Dogodna lokalizacja pozwala nam na wsparcie firm zarówno z Warszawy jak i jej okolic - Grodziaka Mazowieckiego, Ożarowa Maz. , Legionowa, czy Sochaczewa.

Początki działalności w branży IT

Działalność firmy w początkowo bazowała na wytwarzaniu stron internetowych oraz sklepów www. Zajmowaliśmy się budowaniem modułów dla Image - Joomla logoistniejących systemów CMS jak Joomla, czy WordPress.  Wsparcie i tworzenie rozwiązań IT dla firm, a także doskonałe wyniki w zakresie pozycjonowania serwisów WEB pomógł firmie na stabilny rozwój. Mieliśmy możliwość nawiązania istotnych kontaktów biznesowych przez udział w złożonych projektach IT. Poznaliśmy wielu profesjonalistów i zespoły projektowe z branży.

Znajomość opensourceowych systemów ERP OpenbravoOpenERP pozwoliła nam na wykonywanie prac związanych z wdrożeniami oprogramowania w przedsiębiorstwach produkcyjnychhurtowniach i magazynach. Pozwoliło to nam również w skupieniu się na docelowym obszarze działalności jakim jest programowanie aplikacji biznesowych.

Tworzenie aplikacji biznesowych

Zgromadzone doświadczenie pozwoliło firmie informatycznej na kolejny krok w postaci rozwoju autorskich rozwiązań. Dodatkowo zaangażowaliśmy swe zasoby do udziału w kilku opensourceowych projektach, dzięki czemu fragmenty naszych rozwiązań są testowane przez społeczność internetową.

Przez ostatnie lata wytworzyliśmy wiele znakomitych sklepów internetowych w 100% dopasowanych do potrzeb klientów, a także strony www firm odnoszących sukcesy na rynku. Wyniki w zakresie pozycjonowania przynoszą nam wiele zapytań dotyczących zakresu naszej oferty. Zdecydowaliśmy się na wytwarzanie rozwiązań w oparciu o nasz CMS MtechCMS. W pełni dostosowany do wymogów popularnych wyszukiwarek pozwalają na utworzenie dowolnej strony w sposób intuicyjny a zarazem zgodny ze standardami. Praca w przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach handlowych i usługowych wymagała od nas wytwarzania dedykowanego oprogramowania, które wspierało ich działalność w codziennych pracach np.:

  • programy weryfikujące zgodność pakowanych produktów z kodami etykiet wysyłkowych,
  • oprogramowanie prezentujące dane produkcyjne online,
  • systemy magazynowe WMS,
  • system maintenance (utrzymania ruchu),
  • systemy raportowania i zbierania danych itp.

Istotą naszych rozwiązań jest ich pełne dopasowanie do potrzeb klientów. Nie ma żadnych zbędnych funkcjonalności, które utrudniają tylko korzystanie z systemu. Wytworzone i zaimplementowane rozwiązania obejmujemy swoją opieką na życzenie klientów, przez co oprogramowanie jest ciągle rozwijane i aktualizowane. Posiadamy rozwiązania serwerowe zapewniające wysoką dostępność do usługi stąd też w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi hostingu wytworzonych rozwiązań. Informacje o ciekawych realizacjach i naszej ofercie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.

Zapraszamy do współpracy.

Opublikowano:
Aktualizacja: