Referencje - stworzenie sklepu internetowego F.H. Faktor

Ul. Fortuny 35
01-339 Warszawa
Polska


Sprzedaż: (0 22) 666 25 25, 666 20 20, 665 88 88 Biuro / Fax: (0 22) 666 14 44

Referencje

Z firmą Mtechnology – Paweł Markowski współpracujemy od października 2010 r. Zadaniem zleceniobiorcy było rozwijanie największego w Polsce sklepu internetowego z branży sztucznych kwiatów www.kwiatysztuczne.pl. W pierwotnej wersji sklep napisany był w technologii PHP.

Paweł Markowski – właściciel firmy, podjął się rozwoju, poprawy efektywności i stabilności wdrożonej aplikacji. Po ok 6 miesiącach współpracy zaproponował stworzenie aplikacji wydajniejszej i o rozszerzonej funkcjonalności w technologii Python + Framework Django. Za naszą zgodą rozpoczął tworzenie nowego systemu. Jego najważniejsze moduły to CMS, katalog produktów, sklep internetowy oraz panel administracyjny z bogatą funkcjonalnością(m.in. zarządzeniem użytkownikami, ich grupami i uprawnieniami) i szeregiem usprawnień dla pracowników (m.in. bogatym zestawem mechanizmów filtrujących, sortujących czy dodatkowych akcji pozwalających na wykonywanie niestandardowych operacji).

Kod tworzony przez firmę Mtechnology jest wysokiej jakości: wydajny, czytelny, zgodny z narzuconą notacją. Firmę Pana Pawła charakteryzuje wysoki profesjonalizm i rzetelność. Na uwagę zasługuje również dociekliwość Pana Pawła, który zanim przystąpi do działania, szuka skutecznych rozwiązań nie bojąc się przy tym innowacyjnych technologii.

Opinia wydawana jest na prośbę firmy Mtechnology, po okresie 8 miesięcy bezawaryjnego działania serwisu, który w ocenie naszego działu IT cechuje się wysoką wydajnością, oraz praktycznie 100% dostępnością.

Kierownik Działu IT

Oskar Gęsina

Opublikowano:
Aktualizacja: