Rozwiązania IT dla biznesu.

Dedykowane oprogramowanie wspierające procesy w firmie

Image - Wymiana danych qNowoczesne firmy nie mogą świadczyć konkurencyjnych usług bez wykorzystania najnowszych technologii. Maksymalne wykorzystanie potencjału ludzkiego , jak również minimalizacja kosztów gwarantują wzrost zysków. Automatyzacja pracy, oraz wykorzystanie odpowiednio dopasowanych do potrzeb systemów przyczyni się do wzrostu efektywności i jakości świadczonych usług przy minimalizacji kosztów.

Oprogramowanie wspierające procesy biznesowe firmy

Mtechnology to firma, która wspomoże rozwój Twojej firmy. Przygotowujemy dla naszych klientów w oparciu o ich indywidualne potrzeby oprogramowanie, które ułatwia i automatyzuje pracę - minimalizując równocześnie możliwość popełnienia błędu ludzkiego. Wykorzystanie naszego potencjału i zaangażowania w każdy projekt, przy indywidualnym podejściu do klienta sprawia, iż zyskujemy coraz większą rzeszę zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań programistycznych dla firm, przedsiębiorstw, instytucji, jak i osób prywatnych. Ze względu na to, iż nasz zespół cechuje wąska specjalizacja jednostki, a za razem doskonałe skoordynowanie pracy zespołu, jesteśmy w stanie oferować kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych i specyficznych potrzeb klienta.

Kompleksowe usługi marketingowe

Doskonały produkt, jak również atrakcyjną ofertę - musimy odpowiednio wypromować, docierając do klienta. W związku z tą potrzebą świadczymy kompleksowe usługi marketingowe. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami, oraz firmami zajmującymi się obsługą powierzchni bilboard'owych.

Znaczną uwagę zwracamy na najlepszą, oraz najatrakcyjniejszą obsługę klienta. Zleceniodawcy mają wgląd online w postęp zleconych nam prac (dodatkowo raporty w dowolnej formie). Do dyspozycji klientów udostępniamy Strefę klienta, miejsce gdzie w bardzo wygodny sposób może się z nami kontaktować, składać zamówienia jak również sprawdzać ich statusy, nadzorować postęp w pracach.

Klienci prywatni również znajdą u nas doradztwo z zakresu konfiguracji, instalacji, doboru sprzętu, czy też oprogramowania. Zajmujemy się również serwisem i sprzedażą sprzętu IT.

Zapraszamy do współpracy.