Naprawa, skup, sprzedaż komputerów i laptopów.

Sprzedaż

Obraz - komputer3.jpgOferujemy zaopatrzenie Państwa w odpowiedni sprzęt komputerowy dopasowany do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie nie ma gotowych zestawów komputerowych, które nie zawsze spełniają pokładane w nich oczekiwania. Sprzęt skompletowany przez nas jest sprawny i po skonfigurowaniu przez naszych pracowników gotowy do działania. Pomagamy skompletować potrzebne peryferia oraz skonfigurować oprogramowanie użytkowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, także sprzęt poleasingowy

Naprawa

Gdy Twój komputer ulegnie awarii, naprawimy go zgłoś się do Nas. W krótkim czasie zdiagnozujemy usterkę, wymienimy uszkodzony podzespół lub rozwiążemy problem systemowy. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi oraz szybką reakcję.

Modernizacja

Komputer pracuje powoli? Programy Obraz - przycisk3.jpgzacinają się a internet działa powoli? Oznacza to, że być może już czas na wymianę lub modernizację komputera. Nie zawsze trzeba wymienić cały komputer! Czasami wystarczy wymienić tylko niektóre podzespoły lub uaktualnić oprogramowanie

Skup

Skupujemy sprzęt komputerowy, za gotówkę. Płatność od ręki - wystarczy skontaktować się z nami a przedstawimy konkurencyjną ofertę. Nawiążemy współpracę z firmami skupującymi sprzęt poleasing'owy. Twoja firma planuje wymianę sprzętu? Zadzwoń. 

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz konkurencyjne ceny.