Usługi IT. Systemy wpierające procesy biznesowe i e-handel.

Image - segregatory_archiwum.jpgFirma Mtechnology zajmuje się obsługą informatyczną firm. Przede wszystkim tworzymy dedykowane, WEB'owe rozwiązania mające na celu wsparcie procesów biznesowych. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie IT.

Usługa IT związana z programowaniem aplikacji biznesowych wymaga ścisłej współpracy z odbiorcą oprogramowania. Naszym celem jest to, aby aplikacja otrzymana przez zamawiającego posiadała jedynie funkcje, które są potrzebne klientowi. Dzięki temu ich obsługa jest intuicyjna, a za razem spełnia oczekiwania użytkowników.

Usługi informatyczne - Mtechnology.

Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem dedykowanego oprogramowania w środowisku WEB dla firm. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych z zakresu zarządzania przepływem zadań, produkcji, magazynu jak i maintenance. Tworzymy dedykowane rozwiązania ERP. Integrujemy je z istniejącymi systemami. Tworzymy systemy na potrzeby zbierania, przetwarzania i wizualizacji danych.

Zajmujemy się również usługami z zakresu zarządzania serwerami, bezpiecznego przetwarzania informacji i ich backupów czyli bezpiecznych kopii danych.

W naszej ofercie znajduje się opcja wsparcia technicznego / help desk, jak również consulting IT. Doradzamy naszym klientom w doborze optymalnych rozwiązań spełniających ich oczekiwania.

Wspieramy również rozwiązania z zakresu monitoringu (telewizji przemysłowej CCTV ang. closed-circuit television) w skład którego wchodzi jego montaż serwis i utrzymanie. Istnieje również możliwość rozbudowy takiej infrastruktury. Przy okazji CCTV firmy mogą również liczyć na nasze wsparcie w zakresie kompleksowych rozwiązań z zakresu projektu, wykonania i utrzymania sieci lokalnej LAN / WAN.

W naszej ofercie znajduje się również pozycjonowanie SEO stron internetowych, ich rozbudowa i optymalizacja. Do Państwa dyspozycji jest system MtechCMS, czyli zaplecze do tworzenia dynamicznych stron internetowych, jak również MtechSzop czyli platforma na bazie rozbudowanego CMS'a z opcją e-commerce do tworzenia sklepów internetowych.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Optymalizacja i pozycjonowanie

optymalizacja stron SEO dla wyszukiwarek

Programowanie aplikacji biznesowych

klawiatura assus

Outsourcing IT

delegowanie zadań