Backup - bezpieczna kopia danych.

Image - Fotolia_61041103_XS.jpgWydarzenia losowe takie jak awaria sprzętu komputerowego, nieuwaga, czy też inny błąd często spowodowany czynnikiem ludzkim mogą doprowadzić do utraty istotnych danych. Firma Mtechnology świadczy usługi z zakresu bezpiecznych kopii danych. Backup tworzymy z częstotliwością dostosowaną do Państwa potrzeb. Programujemy odpowiednie systemy, które wykonują te czynności z należytą dokładnością.

Ile kosztuje odzyskanie danych? Jest to koszt kilku tysięcy złotych, kiedy mamy do odzyskania jeden uszkodzony dysk. Nie mamy 100% gwarancji, że wszystkie dane da się podczas tego procesu odzyskać. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest bezpieczna kopia (backup danych). W najgorszym wypadku stracimy efekt naszej pracy z kilkunastu minut, a nie dni (miesięcy?).

Dzięki odpowiedniej konfiguracji sieci i sprzętu w firmach, instytucjach dostarczone przez nas oprogramowanie i ustawienia sprawią, iż wszelkie informacje będę archiwizowane na serwerach. Dbanie o wysoką jakość usługi wymaga od nas ciągłego badania i udoskonalania programów. Nasi klienci mają bezpłatny dostęp do aktualizacji, które przeprowadzane są automatycznie. Backup wykonuje się jako usługa niezauważalna dla pracownika.

Istnieje możliwość przechowywania danych w 2 wariantach:

  • serwer ulokowany bezpośrednio u Państwa w firmie,
  • backup danych na nasze serwery – w tym wypadku oferujemy także organizację u Państwa jednej stacji awaryjnej, która w przypadku braku dostępu do sieci "zbierze" i przechowa przez czas awarii archiwizowane informacje.

Zachęcamy do korzystania z usługi backup'owania danych Państwa firmy przez Mtechnology. Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoki poziom świadczonej usługi.