Tworzenie stron www, optymalizacja i pozycjonowanie SEO.

Image - domains_rubik.jpgWykorzystanie najlepszych narzędzi bez odpowiedniej strategii i znajomości tajników SEO jest dosyć trudne. Koszt kampanii reklamowych w Internecie jest stosunkowo duży, jednak przy odpowiednim produkcie w postaci atrakcyjnej strony www może okazać się kluczem do sukcesu.

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy pakiet podstawowego pozycjonowania SEO. Oferta ta umożliwi wypozycjonowanie na ustalone frazy Państwa portali. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone i skuteczne techniki pozycjonowania, które są dozwolone przez mechanizmy wyszukiwarek internetowych. Sprawia to, iż strona internetowa skutecznie utrzymuje się na preferowanych miejscach w rezultatach wyszukiwania. Dzięki temu mamy pewność że nie otrzymamy sankcji za stosowanie nieuczciwych technik pozycjonowania, która niesie ze sobą ryzyko oddalenia strony internetowej na bardzo odległe pozycje w wyszukiwarce.

W pakiecie tym znajduje się wsparcie edytorskie, wraz z tworzeniem nowych treści dla Państwa serwisu www. Ciężar związany z pozycjonowaniem strony internetowej, jak również z dbaniem o odpowiedni wygląd i jakość dokumentu HTML przenosimy na siebie.

Pozycjonowanie to proces długoterminowy, opierający się o szczegółowe analizy, oraz usprawnienia aplikacji pod kątem użyteczności. Nie należy spodziewać się, iż w przeciągu kilku/kilkunastu dni nastąpi nagły wzrost odwiedzin w naszym serwisie. Wykres liczby odwiedzin ma wygląd logarytmiczny, zaś pozycjonowanie najlepsze efekty przynosi w fazie pierwszych skoków w wynikach wyszukiwania. Możemy wtedy zyskać w rankingach nawet kilkaset pozycjii. Proces SEO sprawia, że trafia do nas coraz większa liczba gości, jednak zdobywanie pozycji w TOP 10 przy silnej konkurencji wymaga dłuższego okresu czasu.

Czas wypozycjonowania się na określoną frazę jest uzależnione od jakości Państwa konkurencji, tj. jeśli chcemy osiągnąć doskonałe wyniki przy dużej konkurencji, mającej profesjonalne zaplecze to czas pozycjonowania jest znacznie dłuższy a proces trudniejszy. Nie zapominajmy, iż wyszukiwarki takie jak Google wykorzystują złożone algorytmy, na które wpływa wiele czynników. Dodatkowo wraz z rozwojem technologii WEB boty - czyli oprogramowanie odpowiadające za odpowiednie katalogowanie, monitorowanie i indeksowanie witryny oraz jej ocenę również są ciągle ulepszane.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Chcesz wypromować swoją stronę www? Napisz do nas.