Programowanie - tworzenie prawie inteligentnych rozwiązań IT.

Image - Klawiatura AssusDlaczego tworzenie prawie inteligentnych rozwiązań? Coraz śmielej wkraczamy w ocean możliwości jakie daje znajomość sieci neuronowych i wykorzystanie tej dziedziny w naszych programach

Dla nas programowanie to prawdziwa pasja. Dokładamy wszelkich starań, by nasze rozwiązania były wsparciem dla klientów. Wykonujemy oprogramowanie z różnych dziedzin maksymalnie dostosowane do wymagań klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu aplikacji i programów, oraz stron www. Wspieramy naszych zleceniodawców doświadczeniem, innowacyjnym i profesjonalnym podejściem. Coraz częściej klienci decydują się również na wspieranie swoich rozwiązań oprogramowaniem na urządzenia mobilne, czy wykorzystanie rozwiązań webowych. Zastosowanie programu webowego niesie ze sobą wiele zalet m.in. brak potrzeby instalacji (do uruchomienia aplikacji potrzebujemy tylko przeglądarki internetowej), łatwość zarządzania i wymiany danych między pracownikami.

Aplikacje desktopowe oprogramowywane są głównie w językach Python i Java, lecz również C++/C#. Wykonywane przez nas systemy wspierają pracę użytkowników, z najróżniejszych dziedzinach (procesy decyzyjne, przetwarzanie informacji, automatyzacja pracy) – bazodanowe programy biznesowe. Wykorzystanie software, w naszej firmie pozwala na ograniczenie do minimum możliwości popełnienia błędu ludzkiego. Odnieśmy się do przykładu - jeżeli pracownik XYZ ma 1000 razy wykonać pewne obliczenia jakie jest prawdopodobieństwo, że się pomyli? Uzależnione jest to oczywiście od tej osoby, oraz jej zmęczenia, znużenia wykonywaniem powtarzalnych czynności. Program wykona to zadanie w mgnieniu oka.

Proces wytwarzania oprogramowania

Proces programistyczny przeprowadzany jest u nas etapami. Ze względu na dbałość o jakość i dostosowanie oprogramowania do potrzeb naszych klientów wygląda on podobnie do procesu tworzenia stron www:

  • zapoznanie się z wymaganiami przygotowanymi przez klienta, przygotowanie dokumentacji i diagramów w języku UML (diagramy przypadków użycia, klasy, scenariusze) przez firmę Mtechnology w stałym kontakcie z klientem by jak najlepiej sprostać jego wymaganiom,
  • przedstawienie i omówienie konspektu oraz planu działań przygotowywania programu,
  • naniesienie poprawek i zmiana statusu projektu na w trakcie prac programistycznych – tworzenie funkcjonalności,
  • połączenie pracy programistów i stworzonej funkcjonalności z GUIinterfejsem graficznym,
  • testowanie gotowego produktu przez Mtechnology,
  • przekazanie i akceptacja programu przez klienta.