Backup - bezpieczna kopia danych.

bezpieczeństwo danych Wydarzenia losowe takie jak awaria sprzętu komputerowego, nieuwaga, czy też inny błąd często spowodowany czynnikiem ludzkim mogą doprowadzić do utraty istotnych danych. Firma Mtechnology świadczy usługi z zakresu bezpiecznych kopii danych. Backup tworzymy z częstotliwością dostosowaną do Państwa potrzeb. Programujemy odpowiednie systemy, które wykonują te czynności z należytą dokładnością.

Ile kosztuje odzyskanie danych? Jest to koszt kilku tysięcy złotych, kiedy mamy do odzyskania jeden uszkodzony dysk. Nie mamy 100% gwarancji, że wszystkie dane da się podczas tego procesu odzyskać. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest bezpieczna kopia (backup danych). W najgorszym wypadku stracimy efekt naszej pracy z kilkunastu minut, a nie dni (miesięcy?).

Dzięki odpowiedniej konfiguracji sieci i sprzętu w firmach, instytucjach dostarczone przez nas oprogramowanie i ustawienia sprawią, iż wszelkie informacje będę archiwizowane na serwerach. Dbanie o wysoką jakość usługi wymaga od nas ciągłego badania i udoskonalania programów. Nasi klienci mają bezpłatny dostęp do aktualizacji, które przeprowadzane są automatycznie. Backup wykonuje się jako usługa niezauważalna dla pracownika.

Istnieje możliwość przechowywania danych w 2 wariantach:

  • serwer ulokowany bezpośrednio u Państwa w firmie,
  • backup danych na nasze serwery – w tym wypadku oferujemy także organizację u Państwa jednej stacji awaryjnej, która w przypadku braku dostępu do sieci "zbierze" i przechowa przez czas awarii archiwizowane informacje.

Zachęcamy do korzystania z usługi backup'owania danych Państwa firmy przez Mtechnology. Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoki poziom świadczonej usługi.